SIA AKVARIUS ir dibināts 1991.gadā ar vairāk kā 25 gadu pieredzi akmeņogļu piegāžu jomā. Šajā jomā Latvijas tirgū mēs esam vecākais uzņēmums un ieņemam vadošo pozīciju akmeņogļu piegāžu virzienā. Pateicoties mūsu sadarbībai ar pastāvīgiem ilgtermiņa akmeņogļu ražotāju partneriem mēs varam garantēt augstas kvalitātes preci un stabilas piegādes.

  Mūsu uzņēmumam ir pastāvīgi augošs tirdzniecības apjoms un attīstīta infrastruktūra ar akmeņogļu bāzēm visā Latvijā. Mēs slēdzam Iīgumus ar pašvaldību iestādēm, fiziskām un juridiskām personām. Piedāvājam augstas kvalitātes akmeņogles vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā, gan beramā, gan fasētā veidā. Piedāvājam  arī cita veida kurināmo: malku, koksnes apkures granulas, kūdras briketes.

  SIA AKVARIUS kurināmā piegādes jomā ieņem vienu no pirmajām Top-5 pozīcijām starp lielākajiem Latvijas kurināmā nozares uzņēmumiem.


Papildus SIA AKVARIUS sekmīgi nodarbojas ar mūsdienīgu sakaru sistēmu un datu pārraides  ierīču piegadi kalnrūpniecības uzņēmumiem. lerīces ir paredzētas daudzfunkcionālu vadības sistēmu ierīkošanai, kas palielina ražošanas efektivitāti un darba drošību veicot darbus pazemes apstākļos.

  Uzņēmums lepojas ar pastāvīgu klientu un tirdzniecības apjoma pieaugumu.